NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ podľa štandardných otváracích hodín. Môžete si u vyzdvihnúť vašu objednávku, ako aj priamo nakúpiť. Tešíme sa na vás!

Jack Daniel's 150th Anniversary, 40 %, 0,70 L, GIFT

Darčekové balenie
Neohodnotené
Značka: JACK DANIEL'S
29,22 € 24,35 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Dáme ruku do ohňa za to, že Jaspera Newtona "Jacka" Daniela pri založení pálenice v roku 1866 vôbec nenapadlo, aký úspech bude raz jeho whisky mať. Stalo sa. Plnú chuť "Jacka" si za tých 150 rokov obľúbili milovníci whisky po celom svete. Preto musí narodeninová limitovaná edícia vychádzať z tradičnej receptúry. Tu nie je dôvod experimentovať.


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Dáme ruku do ohňa za to, že Jaspera Newtona "Jacka" Daniela pri založení pálenice v roku 1866 vôbec nenapadlo, aký úspech bude raz jeho whisky mať. Stalo sa. Plnú chuť "Jacka" si za tých 150 rokov obľúbili milovníci whisky po celom svete. Preto musí narodeninová limitovaná edícia vychádzať z tradičnej receptúry. Tu nie je dôvod experimentovať. Klasicky 80% kukurice, 12% jačmeňa a 8% raže. Hotová vtedy, až vedúci pálenice povie. Pár dôležitých zmien ale v receptúre nájdeme. Jack Daniel`s 150th Anniversary L. E. zreje v najlepších miestach pálenice na takzvanom "angel`s roast". Ide o tie najvyššie umiestnené sudy, ktoré majú najteplejšie a najvlhkejšie podmienky. Proste ideálne klíma pre starnutie whisky. Zároveň má táto limitovaná edícia silnejší obsah alkoholu. Kým klasickú No. 7 v pálenici lahvují na 40% obsah alkoholu, Jack Daniel`s 150th Anniversary L. E. je o 10% silnejšie. Obe tieto zmeny v tradičnej receptúre znamenajú jediné. Všetky obľúbené chute Jack Daniel`s sú v tejto fľaši výraznejšie. Ďaleko výraznejšie. A to je jedine dobre.

Dodatočné parametre

Kategória: Americká whiskey
Hmotnosť: 1.5 kg
Druh: Whisky & Whiskey
Počet rokov: 21
EAN: 5099873208946
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: