Milí zákazníci, z dôvodu inventúry skladu budeme vaše objednávky expedovať až v pondelok, 26.7.2021. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Jack Daniel's Sinatra, 45 %, 1 L, GIFT

Darčekové balenie
Neohodnotené
Značka: JACK DANIEL'S
200,90 € 167,42 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Po ukončení zrenia v sudoch, je whiskey nariedená vodou na pekných 45% obj. Alk. (Bežný Jack Daniel 's Old No 7 má iba 40%) a potom sa mok stáča do krásnych, originálne masívnych fliaš. Fľaša je potom vložená do luxusnej darčekovej kazety spolu s knižôčkou plnou fotografiou Franka Sinatru. Takže v ideálnom prípade je vhodné pustiť si nahravky F.Sinatry a popíjať nejakého Jacka Daniela Sinatra Edíciu. A myšlienkovo pozdvihnúť pohárik na počesť muža s jedným z najlepších hlasov čo svet kedy poznal.


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Frank Sinatra bol dlhodobý fanúšik a veľký milovník Jacka Daniels Tennessee Whiskey a bol často vídaný pri popíjaní JD aj na javisku v priebehu spievania jeho hitov "Fly Me To The Moon" alebo "My Way". Dokonca mal aj skrýšu tejto whiskey na palube jeho súkromného lietadla. aby mu tento nápoj spríjemnil čas, zatiaľ čo bol na ceste na jeho ďalšiu show. Jack Daniel Sinatra Select bola vytvorená vo cti a úcte k tomuto priateľstva. Jack Daniel 's Sinatra Select zreje v špeciálne upravených sudoch, ktoré majú na vnútornej strane hlboké drážky. Vďaka tejto túpravě, dochádza vzhľadom k väčšej kontaktnej ploche destilátu s drevom, dodáva whiskey viac vanilkovo-dubového charakteru. Po ukončení zrenia v sudoch, je whiskey nariedená vodou na pekných 45% obj. Alk. (Bežný Jack Daniel 's Old No 7 má iba 40%) a potom sa mok stáča do krásnych, originálne masívnych fliaš. Fľaša je potom vložená do luxusnej darčekovej kazety spolu s knižôčkou plnou fotografiou Franka Sinatru. Takže v ideálnom prípade je vhodné pustiť si nahravky F.Sinatry a popíjať nejakého Jacka Daniela Sinatra Edíciu. A myšlienkovo pozdvihnúť pohárik na počesť muža s jedným z najlepších hlasov čo svet kedy poznal.

Dodatočné parametre

Kategória: Americká whiskey, Whisky & Whiskey
Hmotnosť: 1.5 kg
Druh: Whisky & Whiskey
Obsah alkoholu: 45,0%
Objem: 1 L
EAN: 5099873055533
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: