NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ podľa štandardných otváracích hodín. Môžete si u vyzdvihnúť vašu objednávku, ako aj priamo nakúpiť. Tešíme sa na vás!

Vodka Grey Goose Night Vision Limited Edit.+Led Osvietenie , 40 %, 1 L

Novinka
Neohodnotené
Značka: GREY GOOSE
82,97 € 69,14 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
Táto ultraprémiová vodka pochádza z Francúzska, z oblasti Cognac. Je to vysoko kvalitná vodka, ktorá vyhrala prestížnu súťaž "World Spirit Championship". Voda, ktorá je potrebná pre výrobu Grey Goose vodky, sa berie z francúzskych Álp z prameňa zvaného "Gente Springs". Destiluje sa spôsobom "Pot Still".
ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto ultraprémiová vodka pochádza z Francúzska, z oblasti Cognac. Je to vysoko kvalitná vodka, ktorá vyhrala prestížnu súťaž "World Spirit Championship". Voda, ktorá je potrebná pre výrobu Grey Goose vodky, sa berie z francúzskych Álp z prameňa zvaného "Gente Springs". Destiluje sa spôsobom "Pot Still". Je vyrobená z tej najlepšej francúzskej pšenice a prírodnej pramenitej vody, ktorá je filtrovaná cez vápencové podložie. Destilácia prebieha po malých dávkach. Vodka Grey Goose má mierne dymovú arómu so stopami mäty a obilia. Každá fľaša je ručne vyrobená a na každej je zobrazená "šedá"(grey) letiaca hus s Alpami v pozadí. Získala mnohé ocenenia a je považovaná za najlepšiu na svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Francúzska vodka
Hmotnosť: 1.5 kg
EAN: 5010677858984
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: