NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ podľa štandardných otváracích hodín. Môžete si u vyzdvihnúť vašu objednávku, ako aj priamo nakúpiť. Tešíme sa na vás!

Rum Nation 10 Y.O. Barbados, 40 %, 0.7 L, GIFT

Novinka Darčekové balenie
2 hodnotenia
Značka: RUM NATION
42,90 € 35,75 € bez DPH
Skladom

Rum Nation 10 Y.O. Barbados je naozaj úžasný rum s nádhernou svetlo pomarančovou farbou a perfektnou vyváženou chuťou. Rum sa vyrába v Barbadose a destiluje sa na kotlíkovom destilačnom zariadení v destilačnej kolóne. Proces zrenia sa tradične odohráva v amerických sudoch z bieleho dubu, v ktorých pred tým zrel bourbon.


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

 Rum Nation 10 Y.O. Barbados je naozaj úžasný rum s nádhernou svetlo pomarančovou farbou a perfektnou vyváženou chuťou. Rum sa vyrába v Barbadose a destiluje sa na kotlíkovom destilačnom zariadení v destilačnej kolóne. Proces zrenia sa tradične odohráva v amerických sudoch z bieleho dubu, v ktorých pred tým zrel bourbon. Rum Nation je talianska rumová spoločnosť, ktorú vytvoril Fabio Rossi, ktorý začal svoj život v obchode s liehovinami ako oenológ (ten, ktorý študoval vinárstvo). Po skončení štúdia pán Rossi odišiel z obchodovania s vínom a založil firmu na výrobu whisky v Edinburgu (Wilson a Morgan), ktorá pôsobí ako nezávislý výrobca Single Scotch Whisky. Jeho záujem sa obrátil na rum a v roku 1999 založil Fabio Rossi Rum Nation. Jeho spoločnosť má sídlo v Taliansku, ale Fabio nakupuje vybrané rumy od rôznych liehovarov v Karibiku a Amerike. V dôsledku toho Rum Nation ponúka pomerne unikátny sortiment zriedkavých fliaš s obmedzenou edíciou rumu.

Dodatočné parametre

Kategória: Jamajský rum
Hmotnosť: 1.3 kg
Druh: Rumy
Počet rokov: 10
EAN: 8033749400314

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: