INFO: Vážení zákazníci, napriek náročnej situácii sú naše predajne štandardne otvorené a balíčky posielame v normálnom režime. Tešíme sa na vaše nákupy.

Bacardi Oakheart Smoked Cinnamon, 35 %, 0,70 L

Neohodnotené
Značka: BACARDI
14,90 € 12,42 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Rum Bacardi Oakheart Smoked Cinnamon, vznikol v roku 1862 po 10 rokoch práce Dona Facunda v snahe zdokonaliť  rum, ktorý bol predtým drsný a hrubý. Bacardi Oakheart Smoked Cinnamon, má príchuť škorice a dymu.


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Rum Bacardi Oakheart Smoked Cinnamon, vznikol v roku 1862 po 10 rokoch práce Dona Facunda v snahe zdokonaliť  rum, ktorý bol predtým drsný a hrubý. Bacardi Oakheart Smoked Cinnamon, má príchuť škorice a dymu. Ide o korenistý alkoholický nápoj z prémiového rumu. Má výraznú chuť s dotykom javora a medu, vanilky a karamelu. Celkový dojem dotvára bohatá dubová vôňa s dotykom dymu a sušeného ovocia. História rumov BACARDÍ sa začala písať v roku 1862, keď sa Don Facundo Bacardí Massó rozhodol, že vytvorí rum, aký tu predtým nebol. Podarilo sa mu totiž izolovať špecifický kmeň kvasníc La Levadura BACARDÍ, ktoré sa stali kľúčom k jedinečnej chuti rumov BACARDÍ. Pri výrobe rumu Don Facundo Bacardí Massó použil metódy výrobcov whisky a francúzskych koňakov XO, pretože zistil, že vypálené sudy z amerického bieleho duba výborne rozvíjajú jemnosť, vôňu, chuť a farbu rumu. Pri filtrácii BACARDÍ sa využíva tajná zmes dreveného uhlia a škrupín kokosových orechov, ktorá odstráni neželané tóny a umožní, aby sa rozvinuli a vynikli jemnejšie a elegantnejšie chute. Táto tajná kombinácia dreveného uhlia sa používa dodnes a poznajú ju len Maestros de Ron BACARDÍ, ktorí rum ochutnávajú v priebehu každého kroku procesu. Preto sa aj dnes BACARDÍ vyznačuje rovnakou chuťou ako pred viac než 150 rokmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Kubánsky rum
Hmotnosť: 1.5 kg
Druh: Tmavý rum
Počet rokov: 2
EAN: 5010677160520
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: