INFO: Vážení zákazníci, napriek náročnej situácii sú naše predajne štandardne otvorené a balíčky posielame v normálnom režime. Tešíme sa na vaše nákupy.

Havana Club 3 Y.O., 40 %, 1 L

1 hodnotenie
Značka: HAVANA CLUB
17,90 € 14,92 € bez DPH
Skladom

Havana Club 3 Y.O. je jediný rum, ktorý dodá vášmu Mojitu jeho autentickú kubánsku chuť! Havana Club 3 Y.O. sa vyrába a dozrieva na Kube, v jej teplom a vlhkom podnebí, obklopený láskyplnou starostlivosťou kubánskych "Maestros Roneros".


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Havana Club 3 Y.O. je jediný rum, ktorý dodá vášmu Mojitu jeho autentickú kubánsku chuť! Havana Club 3 Y.O. sa vyrába a dozrieva na Kube, v jej teplom a vlhkom podnebí, obklopený láskyplnou starostlivosťou kubánskych "Maestros Roneros". To prispieva k tvorbe vôní, ktoré z neho robia ideálny rum pre preslávený kubánsky koktejl Mojito. Ak sa pozriete na nádhernú svetlo-slamovú farbu Havana Club 3 Y.O., musí vám byť jasné, že sa nejedná o len tak nejakú pálenku. Trojročný proces zrenia umožňuje, aby tento rumový nektár do seba nasal podnebie, klímu, optimizmus a vášeň okolitého prostredia. Práve vďaka tomu získava tento rum svoje typické kubánske vône: tóny vanilky, karamelizovanú hrušku, banán a náznaky páleného duba.

Dodatočné parametre

Kategória: Kubánsky rum
Hmotnosť: 1.5 kg
Druh: Biely rum
Počet rokov: 3
Obsah alkoholu: 40,0%
Objem: 1 L
EAN: 8501110080255

Havana Club Rum - Ako sa vyrába Havana Club

Havana Club Rum - Maestro Ronero

Havana Club Rum - Mojito

Havana Club Rum - Muzikant

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: