Gin Gin Supermagnum, 43,2 %, 10 L

1 hodnotenie
890 € 741,67 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Áno, čítate správne. Slovensko má najväčšiu fľašu ginu na svete. Prvý slovenský prémiový - Gin Gin vychádza v ultra limitovanej edícii 30 fliaš v objeme 10 LITROV (!) a jedna z nich môže byť vaša. 

ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Najväčšia fľaša ginu na svete

 

Áno, čítate správne. Slovensko má najväčšiu fľašu ginu na svete. Prvý slovenský prémiový - Gin Gin vychádza v ultra limitovanej edícii 30 fliaš v objeme 10 LITROV (!) a hmotnosti takmer 15 kilogramov a jedna z nich môže byť vaša. Každá fľaša je vlastnoručne podpísaná masterom distillerom a podľa informácií od výrobcu sa ďalšia produkcia neplánuje. Na tejto gigantickej fľaši nájdete tradičné prvky modrotlače, ktoré sú tak charakteristické pre túto značku, ako je etiketa, farba skla alebo pravý korok na vrchu fľaše. 


Gin gin Bar2

To, že je tento kúsok skutočne unikátny potvrdzuje i ten fakt, že bude bojovať o zápis do Guinessovej knihy rekordov, pretože výrobcovia prekonali doterajšieho držiteľa rekordu -  britský gin Silent Pool s 9 litrami. Keďže ide o fúkané sklo a väčší objem, tak predpokladáme, že túto fľašu si nezakúpite na domáce pitie. Najpravdepodobnejšie sa tieto očíslované fľaše ocitnú v rukách súkromných zberateľov. Tak čo? Rozšírite svoju zbierku?

 

Dodatočné parametre

Kategória: MAXI fľaše
Hmotnosť: 15 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: