Gin Gin Supermagnum, 43,2%, 10 L

 
  • 1 z 2
 

Áno, čítate správne. Slovensko má najväčšiu fľašu ginu na svete. Prvý slovenský prémiový - Gin Gin vychádza v ultra limitovanej edícii 30 fliaš v objeme 10 LITROV (!) a jedna z nich môže byť vaša. 

ikony

Dostupnosť Skladom
Cena 741,67 € bez DPH
890 €    
Kód tovaru 6-432-10000-32960
Značka Bird Valley Distillery
Kategória MAXI fľaše
 

Najväčšia fľaša ginu na svete

 

Áno, čítate správne. Slovensko má najväčšiu fľašu ginu na svete. Prvý slovenský prémiový - Gin Gin vychádza v ultra limitovanej edícii 30 fliaš v objeme 10 LITROV (!) a hmotnosti takmer 15 kilogramov a jedna z nich môže byť vaša. Každá fľaša je vlastnoručne podpísaná masterom distillerom a podľa informácií od výrobcu sa ďalšia produkcia neplánuje. Na tejto gigantickej fľaši nájdete tradičné prvky modrotlače, ktoré sú tak charakteristické pre túto značku, ako je etiketa, farba skla alebo pravý korok na vrchu fľaše. 


Gin gin Bar2

To, že je tento kúsok skutočne unikátny potvrdzuje i ten fakt, že bude bojovať o zápis do Guinessovej knihy rekordov, pretože výrobcovia prekonali doterajšieho držiteľa rekordu -  britský gin Silent Pool s 9 litrami. Keďže ide o fúkané sklo a väčší objem, tak predpokladáme, že túto fľašu si nezakúpite na domáce pitie. Najpravdepodobnejšie sa tieto očíslované fľaše ocitnú v rukách súkromných zberateľov. Tak čo? Rozšírite svoju zbierku?

 

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.