Ochutnávky

Mali by ste záujem zažiť ochutnávku exotických rumov? Pripravíme pre vás nezabudnuteľný večer spojený s odborným výkladom. Koncept neriadených ochutnávok rumov s odborným výkladom je vhodný na firemné párty, oslavy, či dokonca svadby. Ochutnávka alkoholu môže spestriť aj teambuilding pre vašich zamestnancov. Je jedno, či ste partia štyroch kamarátov alebo spoločnosť so 100 zamestnancami. Ochutnávku prispôsobíme vašim požiadavkám a potrebám.

 

Výber rumu na ochutnávku

Vybrať si rum na ochunávku nie je vôbec jednoduché. Na základe našich dlhoročných skúseností vám pomôžeme s výberom rumov, ako aj so zvolením správneho poradia tak, aby boli ľudia spokojní a aby im chutilo. Veď predsa o to ide. Postaráme sa aj o osvieženie a občerstvenie výberom kvalitných snackov.

 

Priebeh ochutnávky rumu

Z našich dlhoročných skúseností vieme, že vo všeobecnosti ľudia preferujú individuálny typ ochutnávky. Pripravíme pre vás pult s jednotlivými rumami, ktoré sú samozrejme označené podľa krajín pôvodu a od našich vyškolených zamestnancov sa individuálne dozviete o pôvode rumu, procese výroby, ako aj o jednotlivých značkách a ich zaujímavých príbehoch, spôsoboch podávania a ďalších zaujímavostiach priamo z prvej ruky. Ochutnávku radi zorganizujeme vo vašej firme, v hoteloch alebo priamo u nás na predajni., 

 

Chceli by ste ochutnávku absolvovať?

Kontaktujte nás a alebo sa informujte priamo u nás v obchode a my vám radi poskytneme bližšie informácie.

 

AdresaVajnorská 98/K, 831 04 Bratislava

Otváracie hodiny Po - Pi: 10:00 - 18:30

Telefón 0940 51 90 90

Volajte prosím v pracovné dni od 10:00 do 18:30. Ďakujeme.

email info@alko90.sk

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.