NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ podľa štandardných otváracích hodín. Môžete si u vyzdvihnúť vašu objednávku, ako aj priamo nakúpiť. Tešíme sa na vás!

Opthimus 25 Y.O., 38 %, 0.7 L, GIFT

Darčekové balenie
Neohodnotené
Značka: OPTHIMUS
86,34 € 71,95 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
Opthimus Rum 25 Y.O. zreje po dobu minimálne 25 rokov vo starých sudoch po bourbone a následne v sudoch vybraných single malt whisky. Táto limitovaná edícia bola naflaškovaná v roku 2009.
ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Opthimus Rum 25 Y.O. zreje po dobu minimálne 25 rokov vo starých sudoch po bourbone a následne v sudoch vybraných single malt whisky. Táto limitovaná edícia bola naflaškovaná v roku 2009. Opthimus Rum je tmavý, jantárovej farby, ponúka objemnú arómu a chuť po mede, čokoláde, vanilky, kakaa a kávy. Zakončenie je dlhé, jemné sa sladkým záverom s niancí opäť po mede a vanilke. Tento rum býva v poslednej dobe znalci označovaný ako jeden z najlepších na svete. Pôvodná receptúra z 19.storočia rodiny Oliver sa vyvinula až k dnešnej podobe moderného a kvalitatívneho jedinečného rumu. Produkty z domu Oliver & Oliver sa dnes odlišujú v chuti a vôni, ale predovšetkým v kvalite. Limitovaná edícia Opthimus Rum je pýchou majstrov, ktorí tento jedinečný rum stvorili.

Dodatočné parametre

Kategória: Rum Dominikánska republika
Hmotnosť: 1.3 kg
Druh: Rumy
EAN: 7466871102268
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: