Trois Rivieres Blanc Cuveé de l'Océan, 42 %, 0.7 L

Neohodnotené
22,71 € 18,93 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Elegantný a vyvážený 10 ročný rum miešaný z "eaux de vie" zrejúcich vo francúzskych a amerických dubových sudoch. Trstina, spolu so špeciálnymi technikami fermentácie, utvára rum s jedinečným chuťovým profilom. Je prekvapivo minerálne a skvele sa v ňom dopĺňajú morské tóny s herbálnym nádychom cukrovej trstiny.


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantný a vyvážený 10 ročný rum miešaný z "eaux de vie" zrejúcich vo francúzskych a amerických dubových sudoch. Rum vyrábaný destiláciou kvasené šťavy z cukrovej trstiny je oceňovaný pre svoje špecifické arómu a skvelú chuť.
Plantáže Trois Rivieres boli založené okolo roku 1660 a patria tak k najstarším v Karibiku. Agricole rumy sú vyrábané fermentováním a destilovaním šťavy cukrovej trstiny z prvého lisovania podľa podmienok prestížneho označenia A.O.C. Martinique. Cuvée de l'Océan je úplne ojedinelý rum, ktorý sa vyrába z cukrovej trstiny, ktorá rastie skoro vo vode v najjužnejšej časti Martiniku. Táto trstina, spolu so špeciálnymi technikami fermentácie, utvára rum s jedinečným chuťovým profilom. Je prekvapivo minerálne a skvele sa v ňom dopĺňajú morské tóny s herbálnym nádychom cukrovej trstiny.

Dodatočné parametre

Kategória: Rum Martinique, Biely rum
Hmotnosť: 1.3 kg
Druh: Biely rum
EAN: 3267130032432
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: