Milí zákazníci, z dôvodu inventúry skladu budeme vaše objednávky expedovať až v pondelok, 26.7.2021. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Abuelo Añejo 12 Y.O., 40 %, 0.7 L, GIFT

Darčekové balenie
7 hodnotení
Značka: ABUELO
32,90 € –6 %
Abuelo Añejo 12 Y.O., 40 %, 0.7 L, GIFT alko90.sk
32,90 € –6 % 30,90 € 25,75 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vôňa: karamel, sladké drevo

Chuť: veľmi jemná , vyvážená, sladká ovocná

Ocenenia:  zlato medzi na súťaži rumov v roku 2009


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Ron Abuelo z Panamy, dvanásťročný rum, vyrába sa z cukrovej trstiny zreje v dubových sudoch po whisky, čím získava chuť a sladkosť vanilky. Abuelo si pestuje svoju vlastnú cukrovú trstinu, z ktorej extrahuje melasu pre svoje rumy. Na trh bol uvedený v roku 2009, je elegantný, mierne dymový a bohatý.Chuť je veľmi jemná, vyvážená, sladká ovocná. Vonia karamelom a sladkým drevom. Získal zlato medzi na súťaži rumov v roku 2009. 

Varela Hermanos S.A.:

História spoločnosti Varela Hermanos S.A. siaha až do roku 1908, kedy mladý prisťahovalec Don José Varela Blanco uviedol do chodu prvý cukrovar na plantáži cukrovej trstiny San Isidiro, v meste Pesé, vo vtedy čerstvo vzniknutej Panamskej republike. V roku na prianie svojich synov začal s destiláciou šťavy z cukrovej trstiny na výrobu likérov. Od začiatku boli jeho výrobky cenené pre svoju kvalitu.Odvtedy si spoločnosť Varela Hermanos SA udržuje vedúcu pozíciu medzi výrobcami likérov v Paname a dnes produkuje približne jeden milión kartónov ročne, čo predstavuje približne 90% národného trhu likérov. Spoločnosť zamestnáva asi 700 stálych zamestnancov, ktorí vykonávajú prácu od zberu cukrovej trstiny až po propagáciu a predaj hotových produktov. Dnes sa už tretia generácia riadi rovnakými rodinnými tradíciami ako Don José a vedie firmu Varela Hermanos SA k najvyšším pozíciám vo svojom odvetví.Rumy Abuelo majú svoje, niekedy ťažko vysvetliteľné kúzlo, vybranú chuť a podmanivú osobnosť.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Rum Panama
Hmotnosť: 1.3 kg
Druh: Rumy
Počet rokov: 12
Obsah alkoholu: 40,0%
Objem: 0.7 L
EAN: 7451101210134
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: