NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ podľa štandardných otváracích hodín. Môžete si u vyzdvihnúť vašu objednávku, ako aj priamo nakúpiť. Tešíme sa na vás!

Beluga Vodka Transatlantic Racing, 40 %, 0.7 L

Novinka
Neohodnotené
Značka: BELUGA
44,50 € 37,08 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Beluga Transatlantic nie je iba vodkou, ale exkluzívnym produktom dizajnérov, vyrábaným výhradne ručne, v súlade so svojim jedinečným receptom.
ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Beluga Transatlantic nie je iba vodkou, ale exkluzívnym produktom dizajnérov, vyrábaným výhradne ručne, v súlade so svojim jedinečným receptom. Beluga Transatlantic je špeciálna edícia a je symbolom jachtárov. V chuti je výraznejšia ako základná rada Beluga Noble. Jedným z najvýraznejších čŕt produkcie vodky Beluga je fakt, že jej príprava vyžaduje použitie priezračnej artézskej vody pochádzajúcej zo sibírskych prameňov pod tlakom a využitie enzýmov sladového alkoholu, ktoré napomáhajú výrazne zlepšiť chuť vodky. Špeciálne slad dodáva vodke Beluga sýtu a ušľachtilú chuť. Zložitý technologický proces výroby vodky Beluga trvá približne mesiac. Zahŕňa niekoľko štádií: filtráciu, rovnanie / hladenie, zjemnenie a "zrenie" produktu v povinne určenej dĺžke. Po každom cykle je vodka uložená k uležaniu a relaxácií. Povinnou požiadavkou je aj 6 dňové pálenie. Vodka Beluga je plnená do fliaš až potom, čo sa naplno usadí a nadobudne celistvosti chute.

Dodatočné parametre

Kategória: Ruská vodka
Hmotnosť: 1.3 kg
EAN: 4603928004363
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: