NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ podľa štandardných otváracích hodín. Môžete si u vyzdvihnúť vašu objednávku, ako aj priamo nakúpiť. Tešíme sa na vás!

Dalmore 15 Y.O. Highland Single Malt, 40 %, 0.7 L, GIFT

Darčekové balenie
Neohodnotené
Značka: DALMORE
79,90 € 66,58 € bez DPH
Skladom

Dalmore 15 YO ponúka bohaté aromatické srdce plné klinčekov, škorice a zázvoru. Na poschodí pocítite neobyčajnú koncentráciu sladkasté pomarančovej kôry a korenia. S lahodnú bolesťou necháte mučiť svoj jazyk týmto neskutočným nápojom, ktorý ak neochutnáte, nespoznáte skutočnú rozkoš z pitia špičkového alkoholu.


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Dalmore 15 YO je fantastický produkt vytvorený presnú dĺžkou zrenia v rôznych typoch a veľkostiach dubových sudov, v ktorých zrela Amoroso Sherry. Tieto sudy pochádzajú zo španielskej oblasti Jerez a sú elementárnym tvorcom perfektné zrelosti a vyrovnAñosti medzi alkoholom a drevom. Dalmore 15 YO ponúka bohaté aromatické srdce plné klinčekov, škorice a zázvoru. Na poschodí pocítite neobyčajnú koncentráciu sladkasté pomarančovej kôry a korenia. S lahodnú bolesťou necháte mučiť svoj jazyk týmto neskutočným nápojom, ktorý ak neochutnáte, nespoznáte skutočnú rozkoš z pitia špičkového alkoholu.

Dodatočné parametre

Kategória: Škótska whisky
Hmotnosť: 1.3 kg
Druh: Whisky & Whiskey
Počet rokov: 15
EAN: 5013967005006

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: