INFO: Vážení zákazníci, napriek náročnej situácii sú naše predajne štandardne otvorené a balíčky posielame v normálnom režime. Tešíme sa na vaše nákupy.

Edradour Single Malt 10 Y.O., 40 %, 0.7 L, GIFT

Darčekové balenie
Neohodnotené
Značka: EDRADOUR
48 € 40 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

V roku 2002 bola kúpená spoločnosťou Signatory. Voda používaná na výrobu pochádza z prameňa A Spring on Ben Vrackie. Výrobný proces je založený dvoch destilačných zariadeniach a ako jediná a posledná distilérka používa klasický Mortonov chladič.


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Edradour 10Edradour je jedným z najmenších liehovarov Škótska a vytvára pomerne unikátny single malt. Má zložitejšie vôňu ovocia, vanilky a sherry. Chuť je zvodná s tónmi jačmeňa a opekaných mandlí. Distilérie Edradour bola založená roku 1825 spolkom farmárov v oblasti Highlands ako najmenšie distilérie v Škótsku. V roku 1841 bola prevzatá spoločnosťou John McGlashan and Company a oficiálne pomenovaná Edradour. V roku 2002 bola kúpená spoločnosťou Signatory. Voda používaná na výrobu pochádza z prameňa A Spring on Ben Vrackie. Výrobný proces je založený dvoch destilačných zariadeniach a ako jediná a posledná distilérka používa klasický Mortonov chladič.

Dodatočné parametre

Kategória: Škótska whisky
Hmotnosť: 1.3 kg
Druh: Whisky & Whiskey
Počet rokov: 10
EAN: 5010739261981
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: