DORUČOVANIE BALÍČKOV PREBIEHA V ŠTANDARDNOM REŽIME, platba kuriérovi je možná iba kartou. Predajňa je do odvolania zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.

Frndžalica Surová, 65%, 0.7 L

Novinka
Neohodnotené
Značka: PACHO MATRTAJ
30,90 € 25,75 € bez DPH
Skladom

FRNDŽALICA SUROVÁ je mocný obilný destilát, pripravený na vyzrievanie v dubových sudoch, v ktorých po rokoch získa šmrnc a noblesu. Jej SUROVÁ chuť je tajomná a silne hrejivá, sladová až medová, s vôňou ražného chleba so stopami lieskovcov a sladkých mandlí. S drsným obilno-chlebovým charakterom je určená len pre silné a nezlomné povahy.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FRNDŽALICA SUROVÁ je mocný obilný destilát, pripravený na vyzrievanie v dubových sudoch, v ktorých po rokoch získa šmrnc a noblesu. Jej SUROVÁ chuť je tajomná a silne hrejivá, sladová až medová, s vôňou ražného chleba so stopami lieskovcov a sladkých mandlíS drsným obilno-chlebovým charakterom je určená len pre silné a nezlomné povahy.

Len aby sa vedelo - Jano si dal za náprstok a zbrčkaveli mu vlasy – preto si treba dať pozor na kučeravé myšlienky... Týchto zopár výberových fliaš je pripravených len pre mocných a nebojácnych junákov.

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciality
Obsah alkoholu: 65%
Objem: 0.7 L
EAN: 8588007005119

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: