NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ podľa štandardných otváracích hodín. Môžete si u vyzdvihnúť vašu objednávku, ako aj priamo nakúpiť. Tešíme sa na vás!

GLENMORANGIE

Whisky Glenmorangie je jedným z nesporných lídrov na trhu v Škótsku a predstavuje prvú triedu v kvalite aj kvantite. Pochádza z portfólia liehovaru Ardbeg Distillery z ostrova Islay. Pre rozsah whisky Glenmorangie je charakteristické, že sa vďaka destilátom špecializovali na veľmi ľahký slad. Spoločnosť sa pri dozrievaní škótskej whisky Glenmorangie spolieha na širokú škálu typov sudov, a to je zvláštna kombinácia fliaš ako Glenmorangie Lasanta, Quinta Ruban a Nectar d'Or. Tieto zvukomalebné názvy produktov sú tiež ochrannými známkami spoločnosti.

Špeciálne whisky sa môžu skladovať v sudoch z bieleho duba, ktoré boli vyrobené z dreva z vlastných lesov spoločnosti v USA a boli naplnené bourbonom. Na rafinovanie whisky Glenmorangie sa používajú aj sudy Sherry a sudy na portské víno. Na trh sa teraz dostali rôzne limitované edície s obmedzenými edíciami a prvotriednou kvalitou. Široký sortiment je rozdelený na série Core Range, Prestige Range, Private Edition Range a Legend Collection.

9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom