Milí zákazníci, z dôvodu inventúry skladu budeme vaše objednávky expedovať až v pondelok, 26.7.2021. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

RUM NATION

Za touto značkou je Fabio Rossi, vynaliezavý Talian, ktorý sa spája so svetom kvalitného alkoholu už mnoho rokov. Jeho rodina položila základy obchodu s vysokokvalitným alkoholickým pôžitkom a usilovala sa o ešte väčší úspech. Je zaujímavé, že nezávislý stáčač Rossi sa neobmedzuje iba na melasový rum formovaný Britmi a Španielmi, ale venuje pozornosť aj rumu zvanému Rhum Agricole.

Francúzi ho vyrábajú vo svojich bývalých kolóniách ako Martinik, Guadeloupe a Reunion. Agricole rum je založený na šťave z cukrovej trstiny a mal by sa považovať za osobitnú triedu. Spoločným menovateľom pre stáčanie rumu v krajinách ako Barbados, Panama, Jamajka, Peru, Guadeloupe, Guyana a ostrov Réunion je, že nepoužívajú žiadne umelé prísady. V širokej škále nájdete rumy s krátkym až stredne dlhým a vyzretým buketom. Jednotlivé edície sa nedávno sprístupnili aj ako súčasť zbierky „Rare Rum“, ktorá je určená pre limitované edície len s niekoľkými fľašami na krajinu alebo trh. Charakteristickým znakom Rum Nation je známka na každom štítku, pretože majiteľ Rossi je zberateľom známok.

24 položiek celkom
meticho
Meticho Rum & Citrus, 40%, 0.7 L
Momentálne nedostupné
27,90 €
3248
Rum Nation 7 Y.O. Reunion, 45 %, 0.7 L alko90.sk
Novinka
40,90 €
2273
Rum Nation Guadeloupe Blanc Rum, 40 %, 0.7 L 1981
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom