Demon's Share: prémiový rum, ktorý valcuje aj overenú konkurenciu

Demon's Share: prémiový rum, ktorý valcuje aj overenú konkurenciu

Počuli ste už o diabolskom rume z Panamy, ktorý si získava čoraz viac fanúšikov? Dnes vám predstavíme výborný prémiový rum - The Demons Share.

Panamský rum The Demons Share sa netají veľkými ambíciami. Predtým, ako tento prémiový rum uzrel svetlo sveta, podliehal niekoľkoročnému schvaľovaniu a prípravám. Práve preto si ho dnes môžete vychutnať v jeho najlepšej podobe, o ktorej dokonca niektorí tvrdia, že je ešte lepšia ako samotný rumový kráľ - Don Papa. To už však necháme na uvážení každého jedného z vás…

Hviezda medzi prémiovými rumami The Demons Share má hneď niekoľko výhod.

Výnimočná chuť z diabolskej Panamy

The Demons Share zrel šesť rokov v opálených 220-litrových sudoch z amerického duba. Vďaka tomu dokonale rozvinul svoje bohaté chute a vône. Keď si k poháriku tohto rumu privoniate prvý raz, môže sa vám zdať, že idete práve ochutnať jeden z mimoriadne sladkých rumov. Nie je to však tak.

V úvode sa síce chuť rumu zdá byť sladšia, môžete v nej rozpoznať karamel, no časom sa premieňa do príjemne zamatovej, cítite v nej drevité tóny, ktoré spríjemňuje aj vanilka. Tí skúsenejší fanúšikovia rumu v chuti určite časom spoznajú aj citrusové tóny a pomarančový likér.

Prešpičkovaný dizajn fľaše

The Demons Share má ešte jednu veľkú výhodu. Na polici v obchode ho jednoducho neprehliadnete. Dizajn fľaše je naozaj dokonale premyslený, krásny a elegantný. Etiketa pôsobí „staro“ a vhodne využíva rôzne „diabolské“ kresby. Fľaša tohto panamského rumu vás jednoducho zaujme v každom obchode.

The Demon's Share

Zdroj obrázka: vnajlepsichrokoch.sk

Mimoriadne priaznivá cena rumu

Určite treba spomenúť aj mimoriadne priaznivú cenu, za ktorú si jednu fľašu The Demons Share môžete dopriať aj vy. Cena pod 30 eur nie je pri prémiových rumoch úplnou samozrejmosťou.

Ak ste ešte doteraz diabolskú novinku z Panamy nemali možnosť ochutnať, už viac nečakajte. The Demons Share zatiaľ síce nie je jednotkou na trhu, no už dnes je jasné, že o ňom ešte budeme veľa počuť.

Ďalšie zaujímavé články
Najlepší gin? Týchto 5 by ste mali rozhodne ochutnať
 · 4 min čítania
Gin

Najlepší gin? Týchto 5 by ste mali rozhodne ochutnať

Rok 2018 je rokom ginu. Na trhu sa objavujú každý týždeň nové a nové značky ginov z tradičných aj exotických ginových krajín a pre bežného ochutnávača je naozaj náročné vybrať si ten pravý. Vybrali sme pre vás 5 zaujímavých ginov, ktoré ocenia začiatočníci,…
Prečítať článok
Liehovary si myslia, že whisky a pivo patria k sebe. Majú pravdu
 · 2 min čítania

Liehovary si myslia, že whisky a pivo patria k sebe. Majú pravdu

Niektoré veci k sebe nespochybniteľne pasujú. Kožená bunda a rokenrol, čaj a kniha, Lasica a Satinský. Jednou takouto kombináciou je aj kvalitná whisky a dobré pivo. Ak sú obe súčasti vhodne vybrané, tak ide o neopísateľný chuťový zážitok, ktorý dokážu oceniť…
Prečítať článok