Milí zákazníci, dnes budú naše predajne z dôvodu sviatku zatvorené. Tešíme sa na vás opäť v pondelok.

CLAUDE CHATELIER

Claude Chatelier Cognac je súčasťou rodiny Maison Ferrand. Značka zostáva verná filozofií, ktorú presadzuje spoločnosť Ferrand, podľa ktorej boli vytvorené značky.

Screenshot (76)

PRÍBEH

Meno Claude Chatelier je poctou najvzdialenejšiemu pôvodu koňaku. Prvé eaux-de-vie v Cognacu boli vytvorené na západnom pobreží jeho viníc a historicky to boli miestni mnísi, ktorí rozvíjali umenie destilácie.
V roku 1166, v srdci ostrova zvanom Île de Ré, bolo založené jedno z najstarších cisterciánskych opátstiev. Jeho meno: l'Abbaye des Chateliers. Toto jedinečné miesto bolo po dlhú dobu epicentrom destilácie vín z regiónu týmito učenými mníchmi ... a Alexandre Gabriel, tak vytvoril Claude Chatelier Cognac v roku 1989.

Koňaky

Claude Chatelier Cognac sa vyrába z hroznových vín z najkvalitnejších viníc v najlepšom koňaku Crus. Destiluje sa v malých medených nádobách s hmotnosťou 25 hektolitrov podľa starých, tradičných interných metód. Koňak pomaly zreje v malých francúzskych dubových sudoch v chladných a vlhkých pivniciach, ktoré podporujú jeho jemnú premenu. Umelé miešanie, o ktoré sa stará majster pivnice, dodáva tomuto koňaku vynikajúcu rovnováhu.

Chateau de Bonbonnet

Značka Maison Ferrand

Maison Ferrand, s nadšením pre históriu liehovín a ich tajomstiev, známy svojimi výnimočnými koňakmi - Pierre FerrandClaude Chatelier , sa špecializuje aj na ďalšie jemné liehoviny vrátane vynikajúcich Citadelle ginov a vlajkových Plantation rumov. Milovníci značky Maison Ferrand nájdu tieto produkty vo viac ako 50 krajinách po celom svete.

Alexandre Gabriel, majiteľ značky Maison Ferrand, považuje svoju prácu za poslanie - tvorba jedinečných produktov. Výroba destilátov vyžaduje veľa času a práce, ale výsledok stojí za námahu.

 

4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom