NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ podľa štandardných otváracích hodín. Môžete si u vyzdvihnúť vašu objednávku, ako aj priamo nakúpiť. Tešíme sa na vás!

FASSBIND

Ovocné destiláty Fassbind sa vyrábajú v starom liehovare Urschwyzer Fassbind. Sídli v mieste Valais. Spoločnosť sa zaviazala k vysokej kvalite po celé desaťročia a dosiahla na tomto poli početné úspechy. Všetky druhy ovocia sú starostlivo vyberané. Po príchode do Oberargu sa kontroluje ich zrelosť a ručne sa triedia. Plody sa potom umiestnia do fermentačnej nádrže, kde sa jemne destilujú a dozrievajú. Liehovarnícky závod Fassbind venuje osobitnú pozornosť starostlivosti o ovocie. Fassbind sa skladuje jeden až dva roky pred plnením do prútených fliaš.

Po dobrom jedle je destilát skutočným zážitkom. Ale tiež skvele chutí pri šálke kávy. Má jasnú farbu a vôňu ovocnú a intenzívnu. Jeho chuť je tiež mimoriadne ovocná. V cieli je ovocná pálenka dlhá, suchá a tiež ovocná. Všetky liehovary Fassbind sú vysokej kvality, a preto sú medzi znalcami veľmi obľúbené.

fassbind

9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom