Havana Club Selección De Maestros, 45 %, 0.7 L

1 hodnotenie
Značka: HAVANA CLUB
49 € 40,83 € bez DPH
Skladom

Havana Club Slección de Maestros sa odlišuje teplým jantárovým odtieňom s hlbokým červeným jasom. Vôňa pražených pekanových orechov a korenia odhaľuje jeho zemitý pôvod a drevitý charakter.


ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Rum Selección de Maestros je trikrát zrejúci sudový rum, ktorý je výsledkom jedinečného procesu výroby. Najskôr majstri - Maestros Roneros zhromaždia a vyberú najkvalitnejšie a najvýnimočnejšie zrelé rumy. Tieto rumy sa následne zmiešajú a uložia sa k ďalšiemu dozrievaniu do sudov, ktoré sú vyberané podľa aromatických vlastností svojho dreva. V týchto sudoch sa pri rume rozvinie jeho charakter a intenzita. Nakoniec sa Maestros Roneros zídu po druhýkrát, aby vybrali rumy, ktoré sú dokonale vyzreté. Tie budú tvoriť konečnú zmes a budú stáčané do fliaš priamo zo sudov s obsahom 45% alkoholu v objeme.

Havana Club Slección de Maestros sa odlišuje teplým jantárovým odtieňom s hlbokým červeným jasom. Vôňa pražených pekanových orechov a korenia odhaľuje jeho zemitý pôvod a drevitý charakter. V ústach cítime najskôr guľatú a ľahkú chuť, na podnebí potom prechádza do zložitej a rôznorodej chuti kokosu, kávy, sladkého tabaku a hnedých korení. Príjemné dozvuky páleného dubu a korenia zmiešané s tónmi kandizovaného ovocia poskytujú tomuto zážitku pozoruhodnú vyváženosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Kubánsky rum, Tmavý rum
Hmotnosť: 1.3 kg
Druh: Tmavý rum
Obsah alkoholu: 45,0%
Objem: 0.7 L
EAN: 8501110089852

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: