Rumový kalendár 2023: 24 Days of Rum 2023 - každý deň nový rum!

Rumový kalendár 2023: 24 Days of Rum 2023 - každý deň nový rum!

Aj v roku 2023 sa môžete pripraviť na nezabudnuteľný rumový zážitok s rumovým kalendárom 24 Days of Rum od renomovanej značky 1423.

Viete si predstaviť ideálny spôsob, ako sa tešiť na prichádzajúce sviatočné obdobie? My vám ho radi predstavíme - rumový kalendár 24 Days of Rum 2023. Tento kalendár je ako truhla plná pokladov, ktorá vám každý deň otvorí cestu do sveta rumových chutí. Jeho názov "24 days of rum" ukrýva omnoho viac, než sa na prvý pohľad zdá - je to príbeh, ktorý sa deje priamo vo vašom pohári.

https://www.alko90.sk/rumovy-kalendar-24-days-of-rum-2023-p17148

Ak ste nadšencom rumu, potom tento kalendár je pre vás ako stvorený. Pripravte sa na neopakovateľné zážitky, kde vás každý deň bude čakať neobjavený 20 ml rumový poklad.

Za prvými dvoma okienkami objavíte prekvapenie v podobe dvoch degustačných pohárov, aby ste mohli každý rum naplno vychutnať. Ale to nie je všetko! Za okienkom označeným číslom 1-24 sa skrývajú malé fľaštičky s miniatúrnymi 20 ml dávkami vybraných rumov z 24 krajín sveta. Jedna fľaštička pre každý deň. Každá fľaštička má svoj osobitný dizajn a špeciálny štítok od výrobcu, na ktorom nájdete názov rumu, jeho obsah alkoholu a krajinu pôvodu.

A k tomu ešte dostanete svoj vlastný degustačný zápisník v dvoch verziách, vo veľkosti A5. Môžete si v ňom spolu s vašou najbližšou osobou zaznamenať svoje dojmy, poznámky o chuťových a zmyslových vlastnostiach, a tiež svoje emócie, ktoré vám každý rum priniesol.

24 Days of Rum

Čo nájdete v Adventnom rumovom kalendári "24 Days of Rum":

  • Rumové poklady z rôznych krajín sveta
  • Degustačné poháre pre dokonalý chuťový zážitok
  • Vlastný degustačný zápisník na vaše dojmy

Otvárajte okienka, píšte do zápisníka a nechajte sa unášať atmosférou popri ochutnávaní rumov z celého sveta. Budete prekvapení každým dňom a objavíte nový rum v každom okienku adventného kalendára. 24 Days of Rum je jedinečný adventný sprievodca svetom rumu, ktorý vás zavedie na cestu plnú prekvapení a chuťových zážitkov.

Po ochutnaní každej vzorky z kalendára vám zostane pekná spomienka z každého dňa, ktorý ste si vychutnali vo dvojici či už osamote, s partnerom, rodinou alebo priateľmi.

24 Days of Rum

Navyše fľašky sú vyrobené zo skla, teda aj po spotrebovaní obsahu vám ostane pamätný a jedinečný dizajn, ktorý viete naďalej využívať aj inak, ako len na dekoračné účely. Napríklad mini vázy, nádobky na svetielka, miesto na nové rastlinné odrezky alebo ako mini darčekové obaly na čokoľvek tekuté.

Odporúčané produkty
0.48 L
42.5%
5
(15 recenzií)
Na sklade
Cena (s DPH)
79,90 €
Ďalšie zaujímavé články
Záhadní muži na etiketách: Sú skutoční alebo vymyslení?
 · 4 min čítania

Záhadní muži na etiketách: Sú skutoční alebo vymyslení?

V dnešnej dobe je na trhu s prémiovým alkoholom obrovská konkurencia a samotný kvalitný obsah vo fľaši už nestačí. Výrobcovia sa snažia zaujať netradičným tvarom fľaše, atypickou farbou, ale prvá vec na ktorú človeku padnú oči je etiketa. V obchodoch sa…
Prečítať článok
Easy Drinks: recept na Moscow Mule
 · 1 min čítania

Easy Drinks: recept na Moscow Mule

V treťom recepte z našej série Easy Drinks sa spolu naučíme, ako pripraviť legendárny a zároveň veľmi jednoduchý miešaný drink Moscow Mule.
Prečítať článok