NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ podľa štandardných otváracích hodín. Môžete si u vyzdvihnúť vašu objednávku, ako aj priamo nakúpiť. Tešíme sa na vás!

Beluga Vodka Allure Set, 40 %, 0.7 L

Novinka
Neohodnotené
Značka: BELUGA
104,90 € 87,42 € bez DPH
Skladom

Vodka Beluga Allure je majstrovským dielom vo výrobe vodky. Vyžaduje veľa času, úsilia a veľké množstvo ručnej práce, ktorá zaisťuje veľmi starostlivé spracovanie.
ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodka Beluga Allure je majstrovským dielom vo výrobe vodky. Vyžaduje veľa času, úsilia a veľké množstvo ručnej práce, ktorá zaisťuje veľmi starostlivé spracovanie. Recept na Beluga Vodku je jedinečný. Technologický cyklus výroby tejto vodky trvá tri mesiace. Základom pre túto vodku je artézska voda zo sibírskych prameňov a špeciálny slad. Pri výrobe je používané sladových enzýmov, ktoré pomáhajú významne zlepšiť chuť. Tento slad, dáva vodke plnšiu chuť a charakter. Vodka Beluga Gold Line nie je spracovaná sériovo, produkuje sa iba obmedzené množstvo. Jedná sa o exkluzívny produkt. Jeho denná produkcia je deväťsto fliaš. Individuálne identifikačné číslo je na každej fľaši, ktorá potvrdzuje prísnu kontrolu kvality výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Ruská vodka
Hmotnosť: 1.3 kg
EAN: 4603928004417

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: